Blog


Czym jest CSR?
Mówi się, że najskuteczniejszym sposobem na zbliżenie do siebie ludzi, jest postawienie przed nimi wspólnego celu. Kiedy powodzenie całej akcji zależy od umiejętności współpracy nawet najbardziej zamknięte osoby decydują się wyjść ze swojej strefy komfortu i zaangażować w pracę drużyny.

Jak zapewnić sukces imprezie karnawałowej
Minęło Boże Narodzenie i z przytupem weszliśmy w Nowy Rok, jednak dla wielu z nas świętowanie wcale nie dobiegło jeszcze końca. Zanim rozpocznie się poprzedzający Wielkanoc okres postu, na dobre zagości u nas karnawał - okres tradycyjnych balów, przyjęć i maskarad.

Kreatywny team building – alternatywa dla zwykłej integracji
Nie od dziś wiadomo, że jedną ze sprawdzonych recept na sukces jest zbudowanie odpowiedniego zespołu. Jego członkowie powinni być kompetentni i odpowiednio zmotywowani, aby wywiązywać się ze swoich indywidualnych obowiązków, często jednak sukces zależy od ich umiejętności współpracy.

Jak zorganizować udaną imprezę świąteczną?
Boże Narodzenie to dla wielu z nas okres szczególny. Niepowtarzalny klimat nadchodzących świąt udziela się wszystkim już na wiele dni przed – na każdym kroku napotykamy ustrojone choinki, a w radiu lecą gwiazdkowe piosenki. Zanim jednak do wigilijnego stołu zasiądziemy wraz z rodziną, czeka nas jeszcze spotkanie świąteczne, które tradycyjnie organizowane jest w większości biur i zakładów pracy...